Alltech Poland  sp. z o.o.

Alltech Poland sp. z o.o.

Alltech Poland  sp. z o.o.

Misją Alltech jest poprawa zdrowia i wydajności zwierząt, roślin i ludzi poprzez naturalne żywienie i innowacje naukowe.
Firma założona przez dr Pearse'a Lyons'a w 1980 roku posiada swoją siedzibę w Kentucky i dostarcza naturalnych rozwiązań żywieniowych hodowcom oraz producentom paszy i żywności w 128 krajach, na rynkach Europy, Ameryki Północnej i Środkowej, rynkach Bliskiego Wschodu, Afryki i regionu Azji-Pacyfiku.
Nasza misja wspierana jest przez 4700 pracowników. Obecność firmy Alltech na rynkach całego świata jest także widoczna w jej działalności naukowej i produkcyjnej prowadzonej w trzech głównych Centrach Bionaukowych w USA oraz w 95 zakładach produkcyjnych strategicznie rozmieszczonych po całym świecie.
Misją firmy Alltech jest poprawa zdrowia zwierząt oraz wyników produkcyjnych przez dodanie wartości żywieniowej do paszy, naturalnie, z wykorzystaniem fermentacji drożdżowej i technologii enzymów, alg oraz nutrigenomiki. Wyrazem tego zaangażowania jest wyznawana przez nas zasada ACE, która stanowi obietnicę, że nasze działania mają pozytywny wpływ na Zwierzęta, Konsumentów oraz Środowisko.
Alltech.com./poland


Dane kontaktowe

Województwo: Mazowieckie
Adres: Starościńska 1/17
02-516 Warszawa
 
Telefon: 22 872 41 97
Adres e-mail: biuro@alltech.com
Strona WWW: Alltech.com/poland