Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Leszek Grześkowiak

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe  Leszek Grześkowiak

PPHU Leszek Grześkowiak

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Leszek Grześkowiak istnieje na rynku od 1996 roku. Od samego początku zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń dla rolnictwa, jak np. przenośniki kubełkowe oraz ślimakowe, mieszalniki oraz linie transportowe. Obok standardowej produkcji zajmujemy się indywidualnymi projektami.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Zapewniamy serwis wyprodukowanych w naszej firmie urządzeń i maszyn.

Wykonujemy urządzenia dostosowane do możliwości finansowych. Zajmujemy się pełnym montażem na miejscu u klienta oraz zapewniamy szkolenie klientów w zakresie zamówionej maszyny.

Zdecydowana większość oferowanych urządzeń działa bezawaryjnie, dzięki czemu zyskujemy zaufanie klientów budowane od samego początku firmy. Nasze sprzęty sprawiają, że gięcie, wypalanie, zwijanie blach czy stożków, a także toczenie CNC przebiega bez zarzutu.

Wszystkie nasze urządzenia są zabezpieczane antykorozyjnie oraz na życzenie klienta zajmujemy się malowaniem proszkowym.

Urządzenia wykonywane przez nas pracują na terenie kraju oraz w UE.


Oferta
Oferujemy profesjonalne sprzęty do przeprowadzania gięcia, zwijania i wypalania blach oraz toczenia CNC. Gwarantujemy najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Betoniarki
Nasze betoniarki doskonale wspomogą prace murarsko-betoniarskie podczas pracy na budowie. Łatwość obsługi i transportu powodują, że są niezwykle wygodne w eksploatacji.

Sprzęt rolniczy
Przenośniki kubełkowe i ślimakowe, mieszalniki i linie transportu - nasza oferta w zakresie sprzętu rolniczego jest niezwykle szeroka, w związku z czym każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Realizacje
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zrealizowanych przez nas zleceń - nowoczesnych konstrukcji i obiektów, które spełniły wszelkie oczekiwania dotychczasowych nabywców.


Dane kontaktowe

Województwo: Wielkopolskie
Adres: Boguniewo
64-610 Rogoźno
 
Telefon: tel. kom. 604 491 847
Adres e-mail: leszekgrzeskowiak@poczta.onet.pl
Strona WWW: http://www.pphugrzeskowiak.pl/